Відбулось чергове засідання виконавчого комітету Української міської ради

23 серпня о 10:00  відбулось чергове засідання виконавчого комітету Української міської ради VIII скликання. Члени виконкому та фахівці виконавчого комітету обговорювали низку актуальних питань.

У ході засідання розглянули звіти про виконання фінансового плану «Центр первинної медико-санітарної допомоги», схвалили Прогноз бюджету Української міської територіальної громади на 2022-2024 роки.

Обговорили заходи направлені на усунення порушень за результатами ревізії окремих питань фінансово-господарської діяльності виконавчого комітету Української міської ради. Нагадуємо, що останні місяці в Українській  міській раді працювала КРУ, яка перевіряла діяльність виконавчого комітету за період з 01 січня 2018 року по 28 лютого 2021 року і виявила численні порушення у господарській діяльності.

Розглянули питання містобудування та архітектури, затвердили подання начальника управління гуманітарного розвитку Української міської ради про встановлення малої архітектурної форми (спортивного майданчика) по вул. Юності 16, в м. Українка.

Також вислухано звіти керівників комунальних підприємств щодо стану готовності житлового фонду, об`єктів соцкультпобуту до роботи в осінньо-зимовий період 2021-2022 рр. За результатами роботи комунальних підприємств, можемо зробити висновки, що громада готова до осіньо-зимового періоду.

Серед інших, члени виконкому розглянули питання відділу капітального будівництва, ЖКГ та комунальної власності.З них підтримали рішення щодовидалення та обрізування зелених насаджень на території населених пунктів Української міської територіальної громади.

Окрім того, розглянуто питання про встановлення тарифів ТОВ «Профпереробка» на послуги з поводження з побутовими відходами на території населених пунктів Української міської територіальної громади для населення, бюджетних установ, організацій та інших споживачів:

Поводження з твердими побутовими відходами – 150,00 грн/м3 (з ПДВ)

Поводження з великогабаритними відходами – 215,03 грн/м3 (з ПДВ)

Поводження з ремонтними відходами – 285,88 грн/м3 (з ПДВ)

Поводження з рідкими відходами – 179,70 грн/м3 (з ПДВ)

Щодо соціального блоку було затверджено про хід виконання «Програми «Стоп COVID-19» на території Української міської ради на 2021 рік», про хід виконання «Програми протидії насильству за ознакою статі та домашнього насильства Української міської ради на період до 2022 року та інші.

З поміж інших питань, наприкінці засідання керівник управління гуманітарного розвитку Юлія Луцик запропонувала присутнім обговорити питання щодо освітнього процесу в період карантину. Виконкомом було прийнято рішення не закривати освітні заклади, а натомість слідкувати за ситуацією і вживати відповідні заходи.

З повним переліком питань, які були внесені до порядку денного виконавчого комітету Української міської ради можна ознайомитися на сайті у розділі «Проєкти рішень».