Відбулась шоста сесія Української міської ради

14 липня о 10. 00 год відбулось пленарне засідання шостої сесії Української міської ради VIII скл.

Варто зазначити, що завдяки плідній роботі та взаємодії депутатського корпусу, всі винесені питання попередньо були ретельно опрацьовані та розглянуті на спільному засіданні постійних депутатських комісій. Саме тому, сьогодні майже всі рішення були одноголосно схваленні депутатами.

Депутати розпочали свою роботу з затвердження податкових ставок на 2022 рік. Ці питання пройшли не тільки обговорення в комісіях, а й зі старостами сільських населених пунктів. Варто зазначити, що в Українській громаді податкові ставки на землю та нерухоме майно не змінювались вже дуже довгий час, а саме це є вагомим внеском в місцевий бюджет громади.

Ухвалили ряд Положеннь про управління, сектори та відділи виконавчого комітету Української міської ради, а також переліків адміністративних послуг, які надаються через Центр надання адміністративних послуг виконавчого комітету Української міської ради та віддалені робочі місця адміністраторів.

Рішеннями засідання сесії також було вирішено блок питань гуманітарного розвитку:

– Про приймання рухомого майна, речей та обладнання закладів та установ освіти зі спільної власності територіальних громад сіл, селища, міста Обухівського району до власності Української територіальної громади в особі Української міської ради.

– Про оголошення конкурсу на заміщення вакантних посад керівників закладів загальної середньої освіти Української міської ради Обухівського району Київської області.

– Про внесення змін до статуту Академічного ліцею № 1, Академічного ліцею № 2, Трипільського ліцею, Жуківцівської гімназії, Витачівської гімназії, Трипільського ліцею Української міської ради Обухівського району Київської області та затвердження його в новій редакції.

– Про затвердження Програми активного дозвілля для дітей та підлітків «Activity Camp. Made in Ukrainka».

Окрім того, затверджені рішення про фінансовий план Комунального некомерційного підприємства Української міської ради «Центр первинної медико-санітарної допомоги» на 2021 рік та звіт про виконання фінансового плану Комунального некомерційного підприємства Української міської ради «Центр первинної медико-санітарної допомоги» за перший квартал 2021 року.

З-поміж інших, депутати внесли зміни до програми:

–  «Тепла оселя» на 2020-2023 роки щодо відшкодування з міського бюджету відсотків за кредитами, залученими об’єднаннями співвласників багатоквартирних будинків у м. Українка, які беруть участь у програмах державної установи «Фонд енергоефективності», зокрема у програмі підтримки енергомодернізації багатокварних будинків «Енергодім», затвердженої рішенням 73 сесії Української міської ради VII скликання від 24.09.2020 р.

– Міської програми розвитку житлово-комунального господарства по Українській міській територіальній громаді на 2021 рік, затвердженої рішенням другої сесії Української міської ради VIII скликання від 22.12.2020 року, відповідно до програми вносяться зміни до житлово-комунального господарства міста та благоустрію, з них передбачаються видатки на розробку проєкту з улаштування освітлення частини набережної від центрального пірса до вул. Придніпровської.

– Програми розвитку соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури Української міської територіальної громади на 2021 рік, в яких передбачаються видатки на капітальний ремонт дороги по вулиці Підгірна в с. Трипілля та проведення експертизи мосту через р. Стугна щодо можливості подальшої експлуатації.

У блоці соціальних питань ухвалили:

– Програми підтримки безоплатного стоматологічного обслуговування соціально незахищених верств населення та дітей Української міської територіальної громади на 2021 рік.

– Програми місцевих стимулів для працівників комунальних некомерційних підприємств у сфері охорони здоров’я, що функціонують на території Української територіальної громади на 2021 рік.

З повним переліком питань, які були внесені до порядку денного шостої сесії Української міської ради можна ознайомитися на сайті у розділі «Проєкти рішень».