Відбулась оперативна нарада з представниками ліфтової служби

Сьогодні відбулась нарада з представниками ліфтової служби «ОТІС» та управляючою компанією КП ПОЖ під головуванням керівника управління розвитку інфраструктури ВК УМР Олексія Шевченка.

Нагадаємо, попри нелегку ситуацію в енергосистемі в Українці відновлено роботу переважної частини ліфтів. Утім, останні атаки росії та різкі перепади напруги спричинили пошкодження ліфтового обладнання у деяких будинках, через що на сьогодні 15 підйомників не працюють. Саме тому основна увага була зосереджена на їх відновленні та подальшій експлуатації.

З огляду на те, що аварійні та віялові відключення електроенергії тривають, галузь ліфтового господарства міста потребує превентивних заходів. Адже краще попередити проблему, ніж потім боротися з наслідками. Обговорено можливість встановлення стабілізаторів напруги, які б у подальшому дозволяли уникнути пошкодження дороговартісного ліфтового обладнання (в тому числі двигунів).

Також за ініціативи Олексія Шевченка, представниками ОТІС взято в розробку питання встановлення системи диспетчеризації ліфтових кабін по всьому місту. Це б дозволило в будь-якій ситуації забезпечувати зв’язок пасажирів кабіни з диспетчером, тим самим сприяти більш оперативній та своєчасній реакції техслужби на екстрені випадки.

До речі, за інформацією представника компанії «ОТІС», на кожне вимкнення світла в середньому приходиться до 30-ти випадків застрягання людей у ліфтах. Тому просимо жителів міста завжди зважати на можливі похибки у графіках відключень електроенергії.

У ході засідання обговорювали й наслідки ракетного обстрілу в контексті пошкоджень внутрішньо будинкових електромереж. Робота над їх відновленням триває й досі.

Присутній на нараді керівник ПОЖ Євгеній Свояченко проінформував про загальний стан мереж та виконання робіт із усунення наслідків пошкоджень.

За результатами наради та беручи до уваги вищезазначене, фахівцями ліфтової компанії «ОТІС» будуть напрацьовані відповідні кроки та розрахунки.

Також у подальшому буде забезпечено спільну роботу в розрізі інформування населення про поточну ситуацію в галузі ліфтового господарства м. Українка.