Відбулась нарада з організацї відзначення Дня міста. Першими подробицями поділився міський голова

Востаннє в Українці святкування Дня міста пройшло у 2021-му році. Але через повномасштабне вторгнення всі гучні свята та концерти, які традиційно відбувались в громаді до свят – були скасовані. Втім, попри війну, в людей в міст є важливі дати, і вони настають, поки триває життя.

Міський голова Олександр Туренко поділився подробицями першої наради на своїй сторінці в мережі Фейсбук. Відтак, за його словами, «розмах» святкування буде невеликим, стриманим, у рамках, яких дозволить бюджет і безпекова ситуація.

«Подав ідею зробити цей день – святом громади. Таким чином, різні локації зі своїми особливостями та родзинками визначити у місті Українка та старостинських округах.

А поки перший анонс: під гаслом «Стежками Української громади» плануємо організувати екскурсію. У нас велика і мальовнича громада, тому охочим цікаво буде відчути колорит традицій та особливостей кожної місцевості, побувати в музеях та інших історичних локаціях» – зазначив міський голова.

Детальніша інформація буде надана пізніше, слідкуйте за новинами на офіційній сторінці громади.