Від імені міського голови відзначено волонтерське об’єднання “Павучихи”

Майже 29 квадратних кілометрів маскувальної сітки за два роки, а це від 70-ти сіток щомісяця було передано на бойові позиції нашим захисникам невтомними «павучихами».

Два роки тому, 6-го березня небайдужих жительок Українки об’єднала в одну команду Світлана Черевата. Багато хто її люб’язно називає «мама Свєта», адже за кожного, хто боронить нашу країну від окупанта, Світлана Миколаївна хвилюється, як за власну дитину. І не просто хвилюється, а робить все можливе, аби прикрити, захистити, приховати їх від ворожих обстрілів.

У своєму арсеналі павучихи мають безліч подяк і нагород від воїнів, а ще – чимало фотографій снарядів, які летіли до «хороших руських» під підписом «за Українку».

Вдячна і міська влада волонтерам, то ж завжди відгукується на прохання у допомозі. Сьогодні секретар міської ради Катерина Проценко, від імені міського голови привітала невтомних павучих з річницею їх корисної діяльності.

Небайдужі жителі нашої громади, хто у складний час залишився і взяв на себе відповідальність у вирішенні найбільш нагальних проблем війська, щораз доводять, що українське волонтерство – унікальне явище.

Зичимо нашим павучихам міцного здоров’я, добробуту, наснаги на добрі справи та якнайшвидшого повернення додому тих, кого найбільше чекаєте.

З річницею!