Весняна толока в Українській громаді

День весняної толоки сьогодні пройшов в міру можливостей, враховуючи неодноразові сигнали “повітряної тривоги”. Тим не менш, хоч і не так масово, як зазвичай, але ті, хто хотів і мав бажання – долучився до прибирання на своїх територіях.

Зокрема, наводили лад на клумбах працівники виконавчого апарату міської ради, підприємці та деякі депутати на своїх округах.

На окремих прибудинкових квітниках, завдяки дбайливим господиням, сьогодні з’явились нові весняні квіти, які радуватимуть око перехожих.

Нехай цей день буде стартом і закликом для жителів нашої громади продовжувати благородну справу з наведення ладу у нашому великому, спільному домі!Готуємо громаду до світлого Великодня!