“Великодній заєць підтримки” для захисників та захисниць – від дітей Української громади

Українці ретельно готуються до відзначення свята Світлого Воскресіння Христового, бо саме Великдень символізує загальне відродження й оновлення.

Ми пам’ятаємо і про наших військових, завдяки яким українські діти можуть відчути наближення довгоочікуваного свята.

З метою підтримки та привітання з прийдешнім святом Великодня наших захисників та захисниць, які боронять Батьківщину, “Центром надання соціальних послуг” Української міської ради організовано та проведено серед дітей Української громади благодійну акцію «Великодній заєць підтримки» для захисників та захисниць України!💙💛

Участь в акції взяли дітки різних вікових груп. Учасники власноруч зробили Великодніх зайців, в яких вклали всі свої найкращі почуття, емоції та побажання для наших захисників та захисниць.

Подарункові Великодні зайці передані благодійникам Волонтерського штабу ТрО Обухівщини для подальшої відправки військовим.

Центр надання соціальних послуг Української міської ради