В УКРАЇНСЬКІЙ ТЕРИТОРІАЛЬНІЙ ГРОМАДІ ТРИВАЄ ПОШУК КАНДИДАТІВ В ПАТРОНАТНІ ВИХОВАТЕЛІ!

Патронатний вихователь – це спеціально підготовлений працівник, який на договірній основі з уповноваженим закладом здійснює догляд, виховання дітей, тимчасово влаштованих у його сім’ю, та несе відповідальність за їх життя та стан здоров’я під час перебування.

Сім’я патронатного вихователя – це подружжя, в якому один із членів на професійній основі виконує обов’язки патронатного вихователя.

ВИМОГИ ДО КАНДИДАТІВ:

Патронатними вихователями можуть бути: громадяни України віком від 35 до 60 років (для жінки) і від 35 до 65 років (для чоловіка), які перебувають у зареєстрованому шлюбі; проживають на спільній житловій площі; мають позитивний досвід виховання дітей; одна (один) з яких виконання обов’язків патронатного вихователя не поєднує з іншою трудовою діяльністю;

пройшли курси спеціальної підготовки; відповідають іншим вимогам, визначеним у чинному законодавстві.

Деталі можна знайти в інформаційних матеріалах.