Патронатний вихователь – це спеціально підготовлений працівник, який на договірній основі з уповноваженим закладом здійснює догляд, виховання дітей, тимчасово влаштованих у його сім’ю, та несе відповідальність за їх життя та стан здоров’я під час перебування.
Сім’я патронатного вихователя – це подружжя, в якому один із членів на професійній основі виконує обов’язки патронатного вихователя.
ВИМОГИ ДО КАНДИДАТІВ:
Патронатними вихователями можуть бути: громадяни України віком від 35 до 60 років (для жінки) і від 35 до 65 років (для чоловіка), які перебувають у зареєстрованому шлюбі; проживають на спільній житловій площі; мають позитивний досвід виховання дітей; одна (один) з яких виконання обов’язків патронатного вихователя не поєднує з іншою трудовою діяльністю;
пройшли курси спеціальної підготовки; відповідають іншим вимогам, визначеним у чинному законодавстві.
Деталі можна знайти в інформаційних матеріалах.
![](https://scontent-iev1-1.xx.fbcdn.net/v/t39.30808-6/446698046_855797479939810_6626809340347610601_n.jpg?stp=dst-jpg_p552x414&_nc_cat=111&ccb=1-7&_nc_sid=5f2048&_nc_ohc=Ikd0Hf_pihwQ7kNvgFg8wSz&_nc_ht=scontent-iev1-1.xx&oh=00_AYAl30L7PCD4eDNkTlYJuFe7PrLgbAMz_7SHJwZsM5jENQ&oe=665B90D8)