Міська рада - Пн-Чт: 8:00 - 17:15; Пт: 8:00 - 15:45; Сб, Нд: вихідні

 В Українській громаді впроваджуватиметься нова схема організації дорожнього руху

Розробка схем організації дорожного руху – це процес проєктування заходів для забезпечення максимально безпечних та комфортних умов руху транспортних засобів та пішоходів.

У межах нашої громади у 2023 році було розроблено та погоджено відповідні схеми управлінням патрульної поліції у Київській області.

Попередня схема була погоджена у 2012 році, але у зв’язку зі змінами в законодавстві та в державних стандартах України, вона була не актуальною.

Ще одним фактором розроблення схеми організації дорожнього руху стали необхідність забезпечення умов руху для маломобільних груп населення, а також збільшення кількості індивідуального транспорту та підвищення швидкості руху по вулицям.

Для «заспокоєння» руху на дорогах громади планується встановлення додаткових знаків, огороджувальних стовпчиків для паркування, нанесення розміток і т.д.

Відповідні заходи відбуватимуться у межах програми розвитку благоустрою на 2024-й рік, під контролем управління розвитку інфраструктури ВК УМР у межах наявного фінансування.

Режим роботи міської ради:

Понеділок – Четвер: 8:00 – 17:15; П’ятниця: 8:00 – 15:45; Субота, неділя: вихідні

© 2023 Українська громада - всі права захищено