В Українці вшанували пам’ять загиблих захисників України

29 серпня відзначається День пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність нашої держави.

Цього дня біля меморіального пам’ятника Захисникам Вітчизни, зібралися представники виконавчого комітету та депутати Української міської ради, рідні захисників та всі небайдужі мешканці міста, щоб вшанувати пам’ять нашого земляка Дмитра Зосіма, а також всіх загиблих бійців, які віддали своє життя за Україну!

Під час заходу з промовою звернулися заступник міського голови Агнеса Олково-Михницька та Володимир Дубровський секретар ГО «Спілка учасників АТО». Усі присутні вшанували загиблих героїв хвилиною мовчання і покладанням квітів до пам’ятного знаку.

Священнослужителі відслужили поминальну панахиду за загиблими.

По завершенні священник звернувся до присутніх: «Сьогодні, День пам’яті героїв, які загинули за волю України… Молитвою, добрим словом, згадайте Героїв, які боролися і віддали життя за долю України і наше майбутнє. Господь відкрив  перед ними двері в раю, бо пішли вони на небо нескореними…»

У цей скорботний день висловлюємо щирі співчуття родинам загиблих захисників, які втратили у війні з російським окупантом своїх синів, дочок, чоловіків, братів, сестер. ВІЧНА ПАМ’ЯТЬ! СЛАВА ГЕРОЯМ! ГЕРОЇ НЕ ВМИРАЮТЬ!