В Українці в останню путь провели захисника України

Скорботний день для нашої громади. Сьогодні до рідного міста, де ріс, навчався і планував своє життя повернувся молодий хлопець – Микита Бражник. Повернувся, не аби будувати собі житло, заводити сім’ю і радіти безкрайнім просторам рідного міста. Повернувся, щоб навіки полягти у рідній землі…
В останню путь нашого славного земляка проводжала вся громада – рідні, знайомі, однокласники, вчителі та навіть ті, хто його не знав. Проводжали як справжнього Героя – на колінах.
Нагадаємо, Микита загинув від ворожої руки окупанта у тяжкому бої під Гостомелем, у ніч, з 12-го на 13 березня. Йому навіки залишилось ще зовсім молодих 24… Слава Герою та вічний спокій! Україна не скориться!