В Українці прощатимуться з полеглим Героєм – Дмитром Каціманом

Війна триває, а Україна втрачає кращих, свідомих і відданих їй синів.

Цей тиждень наша громада розпочала з трагічної звістки з фронту. 21-го квітня, під час виконання бойового завдання на одному з найгарячіших напрямків Бахмуту загинув наш Герой – Каціман Дмитро, 1986 року народження.

Захисник родом із міста Канева. Після школи здобував професійну освіту в м. Київ. Останні три роки проживав у місті Українка, разом зі своєю нареченою.

З початком повномасштабної війни добровольцем пішов захищати українську землю, за яку поклав душу й тіло…

Сьогодні, о 18.30 колона з полеглим воїном їхатиме через с. Таценки.

Цивільна церемонія прощання відбудеться у м. Українка 28-го квітня, о 12.00 на пл. Т. Шевченка.

Поховають Героя на його малій Батьківщині – там на свого сина чекають згорьовані батьки.

Просимо громаду долучитись до церемонії прощання та вшанування пам’яті полеглого захисника.

Українська громада висловлює щирі співчуття батькам, побратимам, друзям, однокласникам і всім, хто знав Дмитра.

Вічна слава і вдячність за Україну.