В Українці пройшли Всеукраїнські змагання з триатлону серед аматорів та паратриатлону!

Цими вихідними наше місто прийняло більше 400 спортсменів з усієї країни. Окрім професійних спортсменів-паратриатлетів, у змаганнях взяли участь і аматори зі статусом інвалідності, які своїм прикладом та діяльністю допомагають  знайти нові сенси в житті, розширити коло можливостей.

Наприклад, Руслан Рубель – спортсмен, який у 44 роки повністю втратив зір. На той момент він важив 120 кг і не займався спортом. Зараз Руслан важить 80 кг, є переможцем чемпіонату Європи зі скандинавської ходи, бере участь у марафонах та змаганнях з плавання і триатлону, сам організовує змагання та є активним учасником спортивної спільноти!

Також учасники, що долали дистанцію естафетною командою, відомі громадські діячі: Олександр «Терен» Будько – український військовий, ветеран, що втратив обидві ноги на фронті, та Артем «Кузьміч» Грот – також ветеран війни, який втратив ногу в результаті поранення.

Цей старт став найбільш очікуваним стартом сезону, усі слоти були викуплені за декілька днів! «Паралімпійці й у мирні часи вражають усіх своєю цілеспрямованістю і незламністю. А нині вони можуть стати ще й орієнтиром для ветеранів війни, що отримали статус інвалідності в результаті бойових дій. Саме тому об’єднання чемпіонату України з паратриатлону з аматорськими змаганнями – це один з кроків, що дозволяє популяризувати спорт серед людей з різними фізичними можливостями. Адже спорт дарує й емоції, й перемоги, й коло однодумців та справжніх друзів», – прокоментувала представниця організаторів, керівниця проєкту SUBARU TRIATMAN SERIES Анна Пилипенко.

До слова, спортивні змагання подібного рівня в Українці востаннє відбувались майже 10 років тому. Наше місто показало свою гостинність та гідний рівень організації, а разом із тим підтвердило свій статус спортивного містечка.

«Ми пишаємось тим, що в місті Українка та його околицях щодня тренуються спортсмени. Ми підтримали Федерацію Триатлону України та клуб TRIATMAN, які звернулися до нас із пропозицією провести змагання, бо бачимо, що люди не залишають спорт і тренування, і ми віримо, що це допомагає їм долати стрес та підтримувати свій моральний дух» – прокоментував міський голова Олександр Туренко.

Видовищні змагання, незламні спортсмени, дружня атмосфера і звісно ж, наші безмежні краєвиди перетворили Чемпіонат на справжнє спортивне дійство!

За результатами змагань було визначено національних чемпіонів з паратриатлону, результати яких будуть додані до світового рейтингу.

На сайті УТЛ вже опубліковано повний огляд результатів паратриатлону, вікових груп, естафети, змагань з плавання та бігу, а також підсумковий протокол змагань від команди TRIATMAN

Головне фото – з сайту: КЗ КОР Київський регіональний центр «Інваспорт» та ДЮСШІ