В Українці діятиме сезонна льодова ковзанка

Сьогодні на засіданні виконавчого комітету Української міської ради було погоджено встановлення льодової ковзанки на зимовий період поблизу ПК «Енергетик». Як пояснили у ході засідання представники заявника (ФОП Пашко Денис Сергійович), ковзанка планується розміром 20Х40. До того ж, було спростовано чутки про те, що діяльність даного ФОП наразі припинена. «Деякі громадські активісти користуються не тими ресурсами, адже у мене є 2 ФОПи: один закритий, інший – відкритий з 18 жовтня», – зазначив Денис Пашко. Відтак, на площі Красноштана буде встановлено льодову арену, а також комплекс споруд для обладнання та перевдягання/перевзування відвідувачів із можливістю прокату ковзанів. За словами заявника, планується облаштувати льодовий майданчик декоративною підсвіткою, аби можна було кататися й у вечірній час.