Урочистості з нагоди професійного свята Дня Національної поліції України

Урочистості з нагоди професійного свята Дня Національної поліції України пройшли сьогодні, 5 липня, у м. Обухів.

З прийдешнім святом представників правоохоронних органів привітали начальник Обухівського районного управління поліції головного управління  національної поліції в Київській області, полковник поліції Олег Петренко, голова Обухівської районної державної адміністрації Олександр Гомон, голова Обухівської районної ради Антон Карманов, Обухівський міський голова Олександр Левченко та заступник Українського міського голови Агнеса Олкова-Михницька.

За сумлінне та професійне виконання службових обов’язків, значний особистий внесок у справу боротьби зі злочинністю, з нагоди відзначення Дня Національної поліції України найкращих працівників поліції нагородили грамотами та подяками райдержадміністрації, районної ради та Української міської ради.