Управління розвитку інфраструктури закликає мешканців не засмічувати систему водовідведення!

У межах комплексної програми охорони навколишнього природного середовища на території Української громади тривають заходи з охорони підземних вод – очищення стічних вод шляхом механічної очистки приймальних резервуарів каналізаційних насосних станцій в м. Українка.

Ситуація постійно погіршується через недотримання мешканцями елементарних правил користування централізованим водовідведенням.

У каналізаційних стоках знаходять вологі серветки, засоби гігієни, ганчір’я… Все це сміття виводить з ладу дороговартісне обладнання, що може призвести до призупинення надання послуг.

Управління розвитку інфраструктури та комунальні служби вчергове звертаються до громадян з вимогою не засмічувати каналізаційні мережі! Просимо віднестися до цього з серйозністю, адже відсутність послуг з водовідведення веде за собою відсутність послуги з водопостачання!