Українська громада продовжує активно співпрацювати зі службою зайнятості

Головною метою діяльності державної служби зайнятості є допомога людям у пошуку роботи, а роботодавцям – у доборі працівників. Для реалізації цього завдання Обухівська міськрайонна філія КОЦЗ та Українська територіальна громада продовжують активно співпрацювати відповідно до укладеної угоди.
Кожен мешканець громади, який звернувся сьогодні до фахівців центру зайнятості під час виїзного прийому у міській раді отримав вичерпну консультацію щодо можливості пошуку підходящої роботи як в межах Обухівського району, так і на підприємствах Києва. На сьогодні у базі даних Обухівської МРФ знаходиться більше двохсот актуальних вакансій, які потребують укомплектування. Роботодавці Обухівщини запрошують на роботу водіїв, машиністів, електромонтажників, верстатників, друкарів, слюсарів, електрогазозварників, кухарів, продавців, швачок, а також менеджерів, бухгалтерів, інженерів та ін.

Служба зайнятості пропонує роботу не тільки в межах України, а і за кордоном. Чоловікам, які мають
будівельні професії, надано інформацію про можливість офіційного працевлаштування в державі Ізраїль. Більшість роботодавців Української територіальної громади співпрацюють з Обухівською МРФ, адже служба зайнятості допомагає їм не тільки у підборі працівників на вільні робочі місця, в т.ч. методом рекрутингу, а і може безкоштовно навчити зареєстрованих безробітних на замовлення роботодавця під конкретні робочі місця, і компенсувати фактичні витрати роботодавцю за створення нових робочих місць у розмірі єдиного соціального внеску та багато ін. Сьогодні послугами служби зайнятості скористалися і шукачі роботи, і роботодавці, і представники органів влади. Зокрема, староста Верем‘яцького старостинського округу отримав детальну інформацію про наявні вакансії на підприємствах нашого району, адже жителям села складно знайти роботу у Верем‘ї, яке є найбільш віддаленим в Українській територіальній громаді.
Працевлаштування за сприяння державної служби зайнятості – це першочергово можливість офіційного працевлаштування і забезпечення соціальних гарантій для шукачів роботи та підбір кваліфікованих кадрів для укомплектування вакансій для роботодавців. Тому особливий наголос наші фахівці робили саме на важливості легалізації трудових відносин, як для працівників, так і для роботодавців.