Українська громада попрощалась зі своїм захисником

Сьогодні рідне подвір’я захисника Андрія Козлова у с. Жуківці переповнене людьми, квітами з чорними та синьо-жовтими стрічками і… гірким смутком.

Накрита прапором України труна омита сльозами рідних.

Наш Герой, який поклав життя за вранішнє сонце і українське небо над нами, сьогодні біля своєї домівки востаннє. Попрощатися з вбитим російськими засланцями захисником України прийшло багато людей. Прийшли всі, хто вважав за свій обов’язок подякувати та віддати шану Героєві.

Нагадаємо, Андрій Козлов загинув під час виконання бойового завдання в районі населеного пункту Білогорівка, що на Луганщині. 29 жовтня, унаслідок ворожого артилерійського обстрілу, отримав поранення, не сумісні з життям. Йому було 48 років.

Щирі співчуття родині полеглого захисника.

Наша пам’ять і вдячність вічна.

Не забуваємо про ціну…

Слава Герою!