Українська громада попрощалась із полеглим захисником Олегом Мержіївським

Унаслідок російського теракту в смт Десна, Чернігівської області, 17 травня 2022 року загинув наш земляк Олег Мержіївський. Це одна з найбільш тяжких одномоментних втрат у цій війні – тоді, за офіційними даними, загинуло 87 людей.

По цей день тіла полеглих повертаються додому… У суботу, 14 січня Українська громада прощалась із Олегом Мержіївським.

Мешканці громади, рідні та близькі захисника, разом із представниками місцевої влади утворили “живий коридор” з національними стягами та квітами встелили останню путь бійця. Траурну колону супроводжували військові та поліцейські. Церемонія прощання відбулась на площі Т. Шевченка.

Вічна слава нашому захиснику і шана поміж земляків на багато майбутніх поколінь… Не пробачимо!