Учні Академічного ліцею №2 передали кошти захисникам на придбання дрона

8 травня в освітніх закладах громади пройшли меморіальні заходи, приурочені Дню пам’яті та Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Академічний ліцей № 2 цього річ відійшов від «стандартів» відзначення цієї дати, і провів патріотичний захід під гаслом «Перемогли нацистів – переможемо і рашистів». А щоб допомогти нашим бійцям, які нині викорінюють окупантів з української землі, втілити гасло в життя – одними виховними уроками не обійшлося.

Пам’ятаєте, напередодні в школі відбувся благодійний ярмарок на підтримку ЗСУ, який організували учні, разом із вчителями та батьками? Зібрана сума склала 100 тисяч гривень! 8-го травня до школи завітали наші захисники – бійці 135-го батальйону ТрО.  Вихованці школи мали нагоду щиро подякувати за захист та безпосередньо поспілкуватися з ними, а разом із тим – передати кошти на придбання дрона.

«Наша мрія – зібрати кошти на дрон – здійснилася! Ми це зробили!!! Ми це зробили завдяки потужній підтримці родин наших учнів, колективу працівників ліцею, неймовірним нашим дітям та небайдужим співвітчизникам. Дякуємо всім-усім, хто долучився.  Традиційне гасло цих пам’ятних днів «Пам’ятаємо – перемагаємо!» наразі особливо актуальне. Ми абсолютно впевнені: перемога буде за Україною! Слава Україні!» – написала заступниця директора з виховної роботи АЛ №2 Тетяна Ахтирко.

Захисникам нашої країни є чим пишатися, адже зростає гідне своєї країни покоління, яке пам’ятає минуле і робить все від себе залежне – заради майбутнього!