Учениця Української громади – учасниця обласного етапу мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка

24 січня 2024 року в дистанційній формі серед учнів 5-11 класів Київської області відбулося проведення ІІІ (обласного) етапу ХІV Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської і студентської молоді імені Тараса Шевченка.

Від нашої громади у конкурсі взяла участь учениця 8 класу Трипільського ліцею – Ткаченко Владислава, яка виборола І місце у ІІ (територіальному) етапі конкурсу.

Для написання робіт конкурсантам були запропоновані творчі завдання, пов’язані з життям і творчістю видатного українського поета, художника, драматурга, основоположника сучасної української літературної мови Тараса Григоровича Шевченка.

Після перевірки фаховим журі дитячих робіт, результати конкурсу будуть оприлюднені на офіційному сайті КНЗ КОР «Київський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників».

Тож, чекаємо на результати та бажаємо Владиславі високих балів!!!

Управління гуманітарного розвитку УМР