У Витачівській та Халеп’янській гімназіях відбулись заняття з елементами тренінгу “Це важливо”

Відповідно до угоди про співпрацю Управління гуманітарного розвитку УМР та Центр надання соціальних послуг Української міської ради, продовжується проведення циклу занять з елементами тренінгу “Це важливо “.

У процесі розвитку діти відчувають ряд змін – емоційних, фізичних та пізнавальних, а також переживають кризи й дуже важливо їх вчасно помітити. Сьогодні психолог відділення соціальної роботи ЦНСП УМР Катерина Зубкова, спільно з начальником служби у справах дітей і сім’ї Світланою Соколенко та старшим інспектором ювенальної поліції Обухівського РУП Світланою Шкурко провели заняття з елементами тренінгу для педагогічних працівників і батьків Халеп’янської та Витачівської гімназій на тему: особливості розвитку та прояву вікових криз.

Мета заняття – ознайомлення з поняттям «вікова криза» та завданнями кожного вікового періоду, а також сприяння усвідомленню власних форм реагування та особливостей побудови взаємодії з дітьми у кризовий період.

Психологиня Катерина Зубкова попрацювала з учасниками тренінгу на теми  етапів розвитку дитини, специфіки окремих вікових етапів та спробували розібратися, як зрозуміти батькам, що відбувається з дитиною, що для неї важливо на даному етапі розвитку та як допомогти пережити кризовий період і здолати труднощі.

Начальник ювенальної поліції Обухівського РУП Світлана Шкурко звернула увагу на появу в Україні субкультури “Редан” та розповіла, на що звертати увагу для виявлення її учасників, куди звертатися та наголосила на відповідальності за неправомірні дії учасників подібних «рухів».