Міська рада - Пн-Чт: 8:00 - 17:15; Пт: 8:00 - 15:45; Сб, Нд: вихідні

У Витачівській та Халеп’янській гімназіях відбулись заняття з елементами тренінгу “Це важливо”

Відповідно до угоди про співпрацю Управління гуманітарного розвитку УМР та Центр надання соціальних послуг Української міської ради, продовжується проведення циклу занять з елементами тренінгу “Це важливо “.

У процесі розвитку діти відчувають ряд змін – емоційних, фізичних та пізнавальних, а також переживають кризи й дуже важливо їх вчасно помітити. Сьогодні психолог відділення соціальної роботи ЦНСП УМР Катерина Зубкова, спільно з начальником служби у справах дітей і сім’ї Світланою Соколенко та старшим інспектором ювенальної поліції Обухівського РУП Світланою Шкурко провели заняття з елементами тренінгу для педагогічних працівників і батьків Халеп’янської та Витачівської гімназій на тему: особливості розвитку та прояву вікових криз.

Мета заняття – ознайомлення з поняттям «вікова криза» та завданнями кожного вікового періоду, а також сприяння усвідомленню власних форм реагування та особливостей побудови взаємодії з дітьми у кризовий період.

Психологиня Катерина Зубкова попрацювала з учасниками тренінгу на теми  етапів розвитку дитини, специфіки окремих вікових етапів та спробували розібратися, як зрозуміти батькам, що відбувається з дитиною, що для неї важливо на даному етапі розвитку та як допомогти пережити кризовий період і здолати труднощі.

Начальник ювенальної поліції Обухівського РУП Світлана Шкурко звернула увагу на появу в Україні субкультури “Редан” та розповіла, на що звертати увагу для виявлення її учасників, куди звертатися та наголосила на відповідальності за неправомірні дії учасників подібних «рухів».

Українська територіальна громада, Київська обл., Україна

Режим роботи міської ради:

Понеділок – Четвер: 8:00 – 17:15; П’ятниця: 8:00 – 15:45; Субота, неділя: вихідні

© 2021 Українська громада - всі права захищено