У скорботі: Українська громада прощатиметься з полеглим Захисником – Андрієм Фесенком

Цивільна церемонія прощання відбудеться 30 травня, о 16.00, на території церкви с. Витачів!

Зі скорботою повідомляємо про загибель ще одного Захисника з Української громади – Фесенка Андрія Миколайовича, 1976 року народження.

Захисник народився, зростав і жив у селі Витачів. Розумний, чемний, вихований і працьовитий – так про нього відгукуються односельці та всі, хто його знав.

Андрій Фесенко був призваний на військову службу у лютому, цього року – воював з окупантом на Луганщині. Певний час, після важких боїв, вважався зниклим безвісти, а днями всі надії рідних на повернення розбились вщент – остаточно підтвердилась його загибель.

У Захисника залишились батьки, дружина, сестра та племінник, із яким він підтримував дуже теплі відносини. За родинним рішенням, поховання Андрія Фесенка пройде за місцем проживання дружини – в м. Горохів, Луцького району, Волинської області.

У нашій громаді вічна пам’ять про воїна зберігатиметься на Алеї Героїв.

Висловлюємо щирі співчуття рідним, близьким, друзям і побратимам Андрія Фесенка.

Схилімо голови у скорботі та подумки подякуємо за захист та боротьбу до останнього подиху. Ми завжди маємо пам’ятати, якою дорогою ціною нам дається кожна хвилина мирного життя.

Вічна пам’ять, честь і слава!