Міська рада - Пн-Чт: 8:00 - 17:15; Пт: 8:00 - 15:45; Сб, Нд: вихідні

У міськраді презентували офіційний ресурс Міндовкілля  «ЕкоЗагроза»

Що таке ЕкоЗагроза?

ЕкоЗагроза – це офіційний ресурс Міндовкілля, розроблений за підтримки Міністерства цифрової трансформації України, стандартизована форма для автоматичного збору та фіксації інформації про екологічні загрози в режимі реального часу, з географічною прив’язкою до місцевості.

ЕкоЗагроза була запущена ще на початку широкомасштабного вторгнення рф для того, щоб інформувати українців про стан довкілля в Україні, а також фіксувати всі екологічні загрози та злочини проти природи.

Учора, 28 травня заступник начальника управління державного екологічного нагляду (контролю) тваринного світу та біоресурсів, природно-заповідного фонду та рослинного світу-старший державний інспектор з охорони навколишнього природного середовища Столичного округу Державної екологічної інспекції Берадзе Ліана Леріївна провела презентацію офіційного ресурсу Міндовкілля  «ЕкоЗагроза» для представників старостинських округів громади та керівників підрозділів виконавчого комітету, в присутності першого заступника міського голови Ткаченка Г.І.

У застосунку «ЕкоЗагроза» на інтерактивній мапі України можна подивитись: дані моніторингових систем якості повітря та рівня радіаційного забруднення по всій країні, актуальні факти екологічних загроз, розраховані Держекоінспекцією збитки довкіллю та залишити повідомлення про факти екологічних злочинів та порушень вимог екологічного законодавства; переглядати стан у вашому регіоні на дашборді у віджеті; переглядати стрічку подій; переглядати мапу з шарами даних), – через GOV ID (додатково зможете залишати коментарі під новинами та подіями, а також залишати реакції у стрічці подій).

Як зареєструватись на вебресурсі ЕкоЗагроза

1. Увійти на вебресурс за посиланням: ecozagroza.gov.ua. Для зручності можна завантажити застосунок (GooglePlay – завантажити додаток: https://bit.ly/ecozagroza_googleplay. AppStore – завантажити додаток: https://apple.co/3P7pyJ8).

2. У правому кутку верхньої горизонтальної навігаційної панелі знайти кнопку «Особистий кабінет» та підтвердити особу (пройти верифікацію) – через гугл-аккаунт.

3. В налаштуваннях «Особистого кабінету» внести свої персональні данні. Заявник проходить обов’язкову процедуру електронної ідентифікації та автентифікації згідно з Законом України «Про звернення громадян». Анонімні звернення не розглядаються.

Як подати звернення через вебресурс ЕкоЗагроза

1. Увійти до рубрики «Повідомити» на верхній горизонтальній навігаційній панелі.

2. Заповнити заявку. У ній вказати категорію екологічного впливу (повітря, ліс, вода, земля, надра, ПЗФ), його місцезнаходження (додати локацію та фото),

3. Відправити дані.

4. Чекати відповіді за результатами розгляду звернення.

Контакти, за якими можна повідомити про екологічні порушення у Київській області:

 (044) 209 12 56

 067 430 79 03;

 e-mail: stolica@dei.gov.ua.

Режим роботи міської ради:

Понеділок – Четвер: 8:00 – 17:15; П’ятниця: 8:00 – 15:45; Субота, неділя: вихідні

© 2023 Українська громада - всі права захищено