У міській раді вітали сімейних лікарів із професійним святом

Одна з найважливіших місій – рятувати життя та здоров’я людей. Сьогодні своє професійне свято відзначають сімейні лікарі. У час пандемії вони були на передовій боротьби з хворобою, ризикуючи щодня і власним здоров’ям, і життям. І нині, у час повномасштабної війни, вони продовжують сумлінно, та  професійно виконувати свої обов’язки. Сьогодні в приміщенні міської ради для лікарів нашої громади відбулись урочистості з нагоди свята.

Сімейних лікарів від імені міського голови Олександра Туренка було відзначено подяками.

Щиро вітаємо всіх вартових нашого здоров’я та життя з професійним святом! Зичимо міцного здоров’я, життя під мирним небом, без війни, пандемій та інших бід. Нехай збудуться всі ваші задуми, а віра й оптимізм завжди залишаються з вами! Зі святом!