У рамках реалізації комплексної програми охорони навколишнього природного середовища на території Української міської територіальної громади на 2021 -2025 роки підрядна організація, спільно з управлінням розвитку інфраструктури та старостами проводить щоденні роботи з утримання зелених насаджень, в тому числі видалення аварійних дерев.
![](https://ukrainska-gromada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/03/photo_2024-03-21_12-43-42-3-768x1024.jpg)
Заходи тривають в усіх населених пунктах нашої громади, відповідно до потреб та з урахуванням аварійності. Також озеленювачі проводять обов’язкові роботи по видаленню омели з уражених дерев.
![](https://ukrainska-gromada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/03/photo_2024-03-21_12-43-42-768x1024.jpg)