У громаді тривають роботи з «омолодження» зелених насаджень

Природа пробуджується від зими, то ж саме час подбати про зелені насадження. Видалення омели, санітарна обрізка дерев – необхідні заходи для збереження насаджень здоровими.

Відповідні роботи з озеленення проводяться восени та навесні, до моменту розпускання бруньок. Організовано та послідовно підрядна організація, під контролем управління розвитку інфраструктури ВК УМР, уже кілька тижнів проводить планові заходи з омолодження дерев.

Наразі сили працівників кинуті на боротьбу з омелою як у селах громади, так і в місті Українка. Станом на сьогодні відповідні заходи проводяться у парку села Трипілля та в селі Витачів.

Таке «омолодження» дерев відбуватиметься й на інших ділянках нашої громади, відповідно до акту обстеження зелених насаджень, аби уникнути подальшого поширення цієї хвороби та зберегти зелені насадження.