У громаді розробляють план заходів з боротьби зі стихійними сміттєзвалищами

З приходом весни та тепла активно проводяться роботи з благоустрою нашої громади, адже кожному хочеться жити в екологічно чистому та охайному середовищі. Але, на жаль, на території населених пунктів громади знаходяться несанкціоновані сміттєзвалища, на які роками вивозилися побутові відходи і які необхідно поступово ліквідовувати, щоб не допускати подальшого забруднення земель та підземних вод.

22 березня 2023 року члени постійно діючої комісії виконавчого комітету Української міської ради з питань поводження з безхазяйними відходами на території Української міської територіальної громади, призначеної розпорядженням міського голови за № 64 від 28 лютого 2023 р., здійснили об’їзди населених пунктів громади. Виявлені сміттєзвалища на території с. Жуківці, с. Трипілля, с. Халеп’я.

У рамках роботи Комісії буде визначений склад, об’єм та порядок ліквідації несанкціонованих сміттєзвалищ відповідно до можливостей місцевого бюджету.