У другу річницю повномасштабної війни в Українці відбудеться відкриття “Алеї Героїв”

Повномасштабне вторгнення окупантів стало кульмінацією загарбницької війни, яка триває з 2014-го року. За цей час багато наших земляків полягли, захищаючи країну. Комусь вони знайомі, комусь – друзі, комусь – рідні чи кохані люди. Але для кожного з нас вони – Герої.

З метою увічнення пам’яті загиблих за свободу, незалежність України, 24 лютого, об 11.00 на площі Т. Шевченка відбудеться відкриття Алеї Героїв.

Щодня, проходячи повз площу, кожен зможе подивитися в обличчя вірним воїнам своєї Батьківщини, які віддали найцінніше за неї, але пішли на небо нескореними.

Вшануймо разом їх пам’ять!