Міська рада - Пн-Чт: 8:00 - 17:15; Пт: 8:00 - 15:45; Сб, Нд: вихідні

У багатоквартирних будинках триває капітальний ремонт мереж електропостачання

Тривають заходи з усунення аварій в житловому фонді, а саме – капітальний ремонт мереж електропостачання та комерційного обліку споживання електричної енергії в житловому будинку по пр. Дніпровський, 20 та Будівельників 11 в м. Українка.

Роботи з демонтажу обладнання, монтажу щитів ВРП, трансформатора струму, прокладання кабелів, розведення жил кабелів, заміна лічильників та інші важливі завдання виконуються під контролем технічного нагляду, фахівців управління розвитку інфраструктури.

Нагадаємо, через російські обстріли та різкі перепади напруги пошкоджень зазнали мережі в більш ніж 10-ти багатоквартирних будинках, але значну частину вдалося відновити силами КП «ПОЖ».

Найкритичніша ситуація прийшлась на адреси: Дніпровський, 20, Будівельників 11 та 13.

Першочергово було проведено обстеження пошкоджень, складено дефектний акт, розроблено ПКД та проведено експертизу. Після фінансування відповідних заходів підрядна організація приступила до виконання робіт.

Зазначимо, дані роботи виконуються у рамках реалізації місцевої Програми співфінансування робіт з реконструкції, капітального ремонту та заходів з енергозбереження у багатоквартирних будинках Української міської територіальної громади на 2022-2024 р.р.

Режим роботи міської ради:

Понеділок – Четвер: 8:00 – 17:15; П’ятниця: 8:00 – 15:45; Субота, неділя: вихідні

© 2023 Українська громада - всі права захищено