Міська рада - Пн-Чт: 8:00 - 17:15; Пт: 8:00 - 15:45; Сб, Нд: вихідні

ТИЖДЕНЬ БЕЗПЕКИ ДОРОЖНЬОГО РУХУ

За інформацією Українського науково-дослідного інституту медицини транспорту Міністерства охорони здоров’я України, з 17 по 23 травня 2021 року, в Україні буде проведено 1-й етап Тижня безпеки дорожнього руху, який покликаний привернути увагу суспільства до проблем травматизму та смертності на українських дорогах і пошуку шляхів їх подолання.

31 серпня 2020 року Генеральною Асамблеєю ООН на 74-й сесії була прийнята Резолюція A/74/L.86 «Підвищення безпеки дорожнього руху в усьому світі», відповідно до якої 2021-2030 роки проголошуються Другим Десятиліттям дій по забезпеченню безпеки дорожнього руху. Глобальною метою Десятиліття є скорочення кількостей смертей та травм у результаті дорожньо-транспортних пригод на 50 відсотків до 2030 року.

Світовим співтовариством розпочато низку заходів, спрямованих на якісне поліпшення ситуації з проблемою дорожньо-транспортної аварійності. Зокрема, у травні заплановано проведення 6-го Глобального тижня безпеки дорожнього руху ООН.

У контексті запланованих заходів в Україні, у два етапи, буде проведено щорічний Тиждень безпеки дорожнього руху, який сприятиме реалізації глобальної мети Десятиліття.

З урахуванням необхідності забезпечення належних протиепідемічних заходів, спрямованих на запобігання ускладнення епідемічної ситуації внаслідок поширення коронавірусної хвороби (COVID-19) – переважна більшість заходів у рамках Тижня проводитиметься у дистанційному форматі.

Більш детальну інформацію про Тиждень можна отримати з наступних джерел:

– сайт організатора: https://medtransvp.com.ua/ (Розділ: Тиждень БДР);

– youtube канал «Безпечна країна»: http://www.youtube.com/c/Безпечнакраїна ;

– соціальна мережа facebook: https://www.facebook.com/tbdrua/.

Додаткову інформацію можна отримати за телефонами: (044) 466-43-46, 067-466-43-33.

Інформує: Відділ оборонної роботи, взаємодії з правоохоронними органами та з питань надзвичайних ситуацій і цивільного захисту виконавчого комітету Української міської ради

Попередня РЕКОМЕНДАЦІЇ ЦЕРКВАМ ЩОДО ВЖИТТЯ ЗАХОДІВ СПРЯМОВАНИХ НА НЕДОПУЩЕННЯ ПОШИРЕННЯ ІНФІКУВАННЯ ГРОМАДЯН COVID-19 ПІД ЧАС БОГОСЛУЖІНЬ

Українська територіальна громада, Київська обл., Україна

Режим роботи міської ради:

Понеділок – Четвер: 8:00 – 17:15; П’ятниця: 8:00 – 15:45; Субота, неділя: вихідні

© 2021 Українська громада - всі права захищено