У рамках Програми розвитку благоустрою по Українській міській територіальній громаді на 2022-2024 р.р., відповідно до укладених договорів, 25 березня, спільно з волонтерами м. Українка, проведено заходи з вилову безпритульних тварин із подальшою стерилізацією, післяопераційною перетримкою, вакцинацією, дегельмінтизацією та поверненням на попереднє місце перебування.
![](https://ukrainska-gromada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/03/photo_2024-03-25_16-12-04-473x1024.jpg)
Відповідні заходи триватимуть та допоможуть уникнути збільшення популяції безпритульних тварин на території Української міської територіальної громади.
![](https://ukrainska-gromada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/03/photo_2024-03-25_15-05-59-473x1024.jpg)