Тривають роботи з розчищення доріг громади від снігових заметів

Українську громаду засипало снігом, і якщо для дітлахів перша зимова віхола – на радість, то для спеціалізованих підприємств – це час інтенсивної роботи. На дорогах громади роботи з розчищення снігу та посипки піщано-сольовою сумішшю розпочались із 3-ї години ночі й тривають досі.

Для цього залучені трактори, навантажувачі, спецмашини та інші види спецтехніки. Вже пророблений значний об’єм роботи – розчищені та посипані сумішшю всі центральні шляхи та міждворові проїзди в селах нашої громади та місті Українка.

Нагадуємо водіям про правильне паркування автомобілів – не залишайте своїх «залізних коней» посеред тротуарів, аби дати можливість техніці вчасно розчищати вулиці та проїжджі частини громади! Безпечних усім доріг!