Тривають комплексні та часткові роботи з ремонту малих архітектурних форм та вуличних «меблів», наявних у громаді

Це дитячі майданчики, альтанки, дошки оголошень, лавки та ін. У розрізі даних заходів сьогодні розпочато ремонт альтанки по вул. Будівельників, 5.

Це одне з улюблених місць відпочинку молоді, яке не пустує навіть у холодну пору року. Сьогодні тут проводиться демонтаж застарілого та зруйнованого часом покриття, яке останні кілька років вже не захищало від дощу. То ж альтанку буде приведено до належного стану та у подальшому відповідно утримуватися, аби вона слугувала затишним місцем відпочинку та зустрічі з друзями. Також незабаром – пляжний сезон. Окрім планових робіт з прибирання прибережних смуг та пляжів, заплановано ремонт роздягальнь.

Комплекс робіт із благоустрою під контролем управління розвитку інфраструктури ВК УМР.