Староста села Плюти — чемпіон з джіу-джитсу

У місті Києві, 06 березня 2021 року, на базі спортивного комплексу Національного університету спорту пройшов національний турнір “AJP. tour” з бразильського ДЖІУ- ДЖИТСУ (вид самурайського єдиноборства, що виник в середньовічній Японії). Боротьба, що базується на використанні різних прийомів самозахисту та нападу без зброї, елементи якої використовують у дзюдо, дзюдзюцу і грепплінгу (спортивне єдиноборство, комплексний вид боротьби, в основі якого лежить позиційне маневрування двох спортсменів), кожен з яких за допомогою больових і задушливих прийомів намагається підкорити суперника, а також набрати більшу кількість очок у процесі боротьби за допомогою різних технічних прийомів (звалювань, захоплень, кидків, переворотів, підніжок, підсічок тощо).
В цьому турнірі брали участь борці з усіх областей України, багатьох країн Азії та Європи. Спортсмени з міста Українки, під тренерством Германа Городецького (почесний громадянин міста українка 2018 року), стали чемпіонами та призерами змагання. Крім того, виступив і наш староста села Плюти — Родіонов Віталій Віталійович, який став чемпіоном у своїй категорії. Вітаємо переможців та бажаємо нових перемог!