«Спортивна весна – 2023» в Українській громаді

Спортивні змагання, безсумнівно, є чудовою нагодою проявити себе для багатьох талановитих дітей. При цьому, завданнями є не тільки демонстрація спортивної підготовки, а й високі спортивні результати!

З метою пропаганди здорового способу життя, формування в учнівської молоді мотивації до активних занять фізичною культурою та спортом, виховання почуття патріотизму та гордості за Україну 17 травня 2023 року в приміщенні спортивного комплексу м. Українка проведено спортивно-масовий захід серед здобувачів освіти 5-6 класів закладів загальної середньої освіти Української міської ради «Спортивна весна -2023».

Участь у спортивних змаганнях взяли команди 5-ти закладів:

Академічний ліцей №1, команда “Українські соколята”

Трипільський ліцей, команда “Ми трипільці-справжні українці”

Витачівська гімназія, команда “Нащадки козаків “

Жуківцівська гімназія, команда “Комета “

Філія Трипільського ліцею «Халеп’янська гімназія», команда “Адреналін “.

Програма заходу – комплексна, що складалася з наступних етапів: презентація команди (емблема, девіз, форма); спортивна естафета спортивна вікторина.

Захід проводився шляхом відбіркових змагань у двох групах. Після розподілу місць, було визначено переможців, які візьмуть участь у фінальному турі та відповідно до результатів розподілять між собою І, ІІ та ІІІ місця. Це команди: Академічного ліцею #1, Жуківцівської гімназії, Філії Трипільського ліцею “Халеп’янська гімназія “.

Команди Трипільського ліцею та Витачівської гімназії отримали дипломи учасників та спортивний інвентар у подарунок.

️Координатор заходу- методичний центр управління гуманітарного розвитку УМР.

Організація і проведення-фахівці комплексної дитячо-юнацької спортивної школи.

Куратор- Павленко Дарія, спеціаліст КДЮСШ.

Головний суддя- Волошко Дмитро, директор КДЮСШ.

Дякуємо педагогам та учасникам за активну участь, а КДЮСШ м. Українка за ініціативу та організоване проведення заходу.

Дякуємо захисникам за можливість проведення заходу та оборону нашої України.

ДАЛІ БУДЕ

КДЮСШ м. Українка