Служба у справах дітей та сім’ї Української міської ради інформує!

Шановні батьки! В Україну проникає агресивний російський рух «ЧВК Редан». Підлітки та юнаки (віком 13-18 років) від нудьги захопилися злочинною ідеологією ПВК “Редан” (Рьодан). Ця “мода” була започаткована у рф, і, як і тамтешня група, українські підлітки також називають себе “ЧВК Редан” та носять символіку з павуком, наслідуючи героїв аніме “Hunter x Hunter”.

Масові акції вже відбулися у Полтаві, Львові, Дніпрі, Харкові, Івано-Франківську. Перші сигнали є і в Києві та в Київській області.

Тому ЗВЕРТАЄМОСЯ ДО БАТЬКІВ: цікавтеся, чим займаються ваші діти; обмежте їхні прогулянки у вечірній час доби. Дітям, а особливо підліткам, дуже потрібна любов та увага. Якщо вони не отримують цю увагу від батьків, то починають шукати її в іншому місці, і байдуже, позитивною чи негативною вона буде.

Бійки і хуліганські вчинки для деяких з них можуть закінчитися трагічно!