ШКОЛИ КИЇВЩИНИ, ДЕ ДО 20 ВЕРЕСНЯ НЕ БУДЕ ВАКЦИНОВАНО 80% ВЧИТЕЛІВ, МОЖУТЬ БУТИ ЗАЧИНЕНІ

Очільник Київської обласної державної адміністрації Василь Володін 16 вересня здійснив робочу поїздку до Вишневої громади. Там зокрема він поспілкувався з колективом ліцею «Ідеал» на тему важливості вакцинації проти COVID-19 для організації робочого процесу.

«Хочу достукатись до всіх освітян Київщини. Цього року наша область має можливість повноцінно функціонувати навіть у посилених карантинних нормах. Але є умова – працюватимуть тільки ті школи, де вакциновано 80% працівників. У ліцеї зараз, наприклад, щеплення отримав 61% вчителів. Є всі можливості для того, щоб швидко виправити ситуацію і забезпечити навчання для дітей навіть тоді, коли область переведуть до «жовтої» зони епіднебезпеки. Якщо ж до 20 вересня цього не буде зроблено, школу зачинять. Онлайну більше не буде», – акцентував Василь Володін.

Він підкреслив, що така міра є вимушеною, оскільки в області почала стрімко зростати кількість хворих на коронавірус. Аналогічно збільшується і рівень госпіталізації.

«Вимога мати 80% вакцинованих у колективі стосується всіх – і соціальної сфери, і бізнесу. До того ж щеплення зараз – це єдиний спосіб захиститись від хвороби. Тож сподіваюсь, що свідоме ставлення до свого здоров’я все ж візьме верх», – резюмував Василь Володін.

Зазначимо: наразі на Київщині серед освітян провели 62 987 щеплень. При цьому 27 538 педагогів регіону пройшли повний курс вакцинації. Робота з імунізації вчительських колективів триває. Для цього до навчальних закладів виїжджають мобільні бригади.

Повідомляє пресслужба Київської ОДА

Попередня Українка відсвяткувала свій День народження!