Ще один випадок сказу виявлено в  с. Жуківці

13 квітня в Жуківцях жителя села покусала домашня собака. Тварина загинула 15.04. з підтвердженим лабораторним діагнозом: «Сказ». Спільно з Обухівською районною державною лікарнею ветеринарної медицини та фахівцями Обухівської районної філії проведені подворові обходи в с. Жуківці з метою виявлення осіб, що мали контакт із хворою на сказ твариною. З метою профілактики розповсюджено листівки: «Обережно Сказ», та проведено бесіду з населенням.

(За інформацією директора Обухівської районної філії ДУ «Київський ОЦКПХ МОЗ» Анатолія ВЛАСЕНКА).

Закликаємо мешканців громади слідкувати за домашніми улюбленцями та в разі виявлення нехарактерної поведінки, в першу чергу – агресії, за можливості ізолювати тварину та негайно звертатись до ветеринара! У випадку отримання укусів і травм, завданих домашнім улюбленцем, негайно звертайтеся до лікаря. Сказ – це смертельно небезпечна хвороба для людини. Найкращий метод профілактики захворювання тварини сказом – це своєчасна вакцинація домашнього улюбленця від збудника хвороби.