Якщо людина відчуває країну, місто, дім чи будинок – своїми, то їй навряд чи спаде на думку нищити. У нашому місті є певні громадяни, які нищать швидше, ніж встигають побудувати. На фото – непоодинокі випадки руйнування майна в під’їздах. Соснова, 6 – знову зламані щойно вставлені вікна в місцях загального користування. До речі, тут ще навіть не встигли завершитись роботи з заміни вікон.
![](https://ukrainska-gromada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/01/photo_2024-01-30_14-15-21-2-1024x473.jpg)
Вкотре просимо мешканців будинків слідкувати за своїм майном. Якщо ви стали свідком, що хтось руйнує його – просимо звертатися до поліції, або телефонувати до колл-центру Української міської ради.