Самовільне встановлення тимчасових споруд – поза Законом!

Днями на паркувальному майданчику посблизу КП “Міський ринок” було встановлено МАФ, який викликав обурення у мешканців міста. З приводу цього на адресу Української міської ради почали надходити зверення. Працівники економічного розвитку, спільно з інспектором із благоустрою виїхали на місце та поспілкувались із власниками даної малої архітектурної форми. Документів, які б надавали право користуватись даною земельною ділянкою, власником якої є громада, Українська міська рада не надавала. На місце події було викликано поліцію та складено відповідний протокол про адміністративне правопорушення. Намет буде прибрано.

До уваги суб’єктів господарювання! Самовільне встановлення наметів, МАФів, стихійної торгівлі несе за собою адміністративну відповідальність!

Провадьте свою діяльність у рамках чинного Законодавства!