РЯТУВАЛЬНИКИ ЗАКЛИКАЮТЬ НЕ СПАЛЮВАТИ РАЙОН

За останні п’ять днів на території Обухівського району (Обухівська, Українська і Козинська ОТГ) виникло 39 пожеж  на відкритих територіях (очерет, трав’яний настил, суха рослинність). Кожну із цих пожеж можна було б уникнути, адже кожна із них спричинена людською недбалістю. Більшість населення насолоджується приємними теплими і сонячними днями, а чергові караули не заїжджаючи в пожежну частину маневрують з однієї пожежі рослинності на іншу. В цей час, переважно у приватному секторі нічим дихати від запаху диму. Згорають заживо тварини, які так і не встигнули дочекатись літа.

Рятувальники наголошують, що кожна з пожеж могла б і не бути у випадках:

• ліквідації горіння на ранній стадії;

• розведенню багать у спеціально відведених місцях та загашенню полум’я після його використання;

• дотримання правил пожежної безпеки при проведенні робіт на присадибних ділянках;

• не викидання недопалків на сухостій.

Наголошуємо, що здебільшого внаслідок діяльності «горе господарів» починається горіння торфів, які в нашому районі щорічно горять і не дають нормально дихати тим, хто живе неподалік та спалюють гектари, де лишень встигає з’явитись флора та фауна. Та є випадки коли випалюючи рослини знищують будівлі та автомобілі.

Пропонуємо дозволити насолоджуватись погодою всім: рятувальникам, сусідам, тваринам.

Не забувайте, відповідальність рятує життя!

Обухівський РС ГУ ДСНС