Рятувальники Обухівщини провели профілактичний рейд на території Української громади

З метою запобігання пожеж в екосистемах, а також попередження мешканців Української міської тергромади про їх можливі наслідки, сьогодні рятувальники Обухівщини провели інформаційно-профілактичний  рейд. Під час заходу співробітники ДСНС нагадали громадянам про небезпеку  розведення відкритого вогню та вручили тематичні пам’ятки з правилами безпечної поведінки.

Надзвичайники закликали не провокувати пожежі в природних екосистемах: не палити суху рослинність та сміття на присадибних ділянках; не викидати недопалки та сірники, не загасивши їх. Також під час рейду були проведені інструктажі щодо дій при виявленні вибухонебезпечних предметів.

Провідний інспектор відділу запобігання надзвичайним ситуаціям Обухівського РУ ГУ ДСНС України у Київській області

старший лейтенант служби цивільного захисту

Владислав СЕКРЕТ