Роз’яснення щодо сплати за послуги з вивезення відходів від ТОВ «Профпереробка»

Як сплатити за послуги?

Варіант 1:

Прийдіть з платіжкою до відділення «Укрпошти», або ПриватБанку. Співробітники цих установ внесуть вашу оплату на потрібні рахунки.

Варіант 2:

За допомогою Інтернет: на сайті pay.vn.ua, або у мобільному додатку «Єдиний рахунок». Потрібно одноразово створити особовий кабінет (додати адресу помешкання, номер особового рахунку та ПІБ власника помешкання) та кожного місяця сплачувати за послуги банківською карткою. До речі, у свій електронний кабінет ви можете додати до 10 помешкань і,наприклад, робити оплати за своїх батьків.

Варіант 3:

Найпростіше зробити оплату через Приват24, якщо у вас є картка цього банку. Потрібно зайти у розділ «комунальні платежі» та у пошукову строку ввести «комунальний платіж «Єдиний рахунок». Достатньо внести номер свого особового рахунку – всі інші реквізити підтягнуться автоматично. Актуальним є питання щодо того, що абонентська плата за послугу має бути нарахована не на кожного мешканця квартири/будинку, а на власника особового рахунку. Це – технічна помилка, яка буде обов’язково виправлена протягом найближчого часу.

У наступному рахунку за листопад ви отримаєте перерахунок плати за абонентське обслуговування. Тобто, за листопад вже буде зазначено розмір плати за абонентськеобслуговування:- 4,74 грн для мешканців багатоквартирних будинків,- 4,25 грн для мешканців приватного секторуна 1 особовий рахунок без врахування загальної кількості мешканців у квартирі/будинку. Якщо за жовтень ви вже зробили оплату, в рахунку за листопад буде зроблено перерахунок.

З усіх питань щодо сплати за вивезення побутових відходів, звертатись до ТОВ “Профпереробка”, за адресою: вул. Енергетиків, 15. Або за телефоном: 067 – 486 – 26 – 29.