Розроблено проєкт реконструкції Української лікарні

Візуалізацію проєкту представив громаді міський голова Олександр Туренко.

“Говорять, що середовище теж лікує. Жителі громади повинні отримувати не тільки якісні, а і комфортні послуги в Українській поліклініці. Щоденно близько 200 відвідувачів у приміщенні, яке не ремонтувалося десятками років.

Фундамент закладено. Наразі відбувається комплексна експертиза проєкту на реконструкцію поліклініки та влаштування найпростішого укриття в підвальній частині на 150 осіб. Приміщення спроектоване з урахуванням норм безбар’єрного доступу.

Оскільки бюджет громади наразі не має достатньої кількості коштів для реалізації такого важливого проєкту, планується залучати інвестиції, або звертатися за проханням отримання медичної субвенції. Реконструкція лікарні м. Українка стане ще одним, суттєвим кроком у створенні загальнодоступних медичних послуг гідного рівня” – розповів міський голова.