Управління безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини, державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Обухівського району повідомляє!
Враховуючи складну епізоотичну ситуацію щодо сказу тварин, 7-го та 8- го травня на території Обухівського району триватиме пероральна вакцинація диких м’ясоїдних тварин проти сказу, методом розкладання приманок з вакциною у вигляді брикетів по польових, лісових угіддях, чагарниках.
У разі виявлення брикетів – не розбирати, не топтати, не порушувати їх цілісність.
![](https://ukrainska-gromada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/05/951245c2a8e1c59750c2f1c133aa3de4.jpg)