Міська рада - Пн-Чт: 8:00 - 17:15; Пт: 8:00 - 15:45; Сб, Нд: вихідні

Родинам загиблих Захисників Української громади презентували проєкт цифрових меморіалів

Цього вівторка Громадська організація “Спогади України”, за підтримки міського голови Олександра Туренка, провела зустріч із родинами Героїв, що відали життя, захищаючи Україну.

«Спогади України» – це команда волонтерів, які об’єднались і створили проект, покликаний зберегти пам’ять про загиблих Захисників України.

Волонтери розповіли присутнім про ініціативу та детально проінформували родини про можливості проєкту.

Нині на звичайних пам’ятних дошках зберігається фото та коротка інформація про загиблого воїна. Команда ГО «Спогади України» пропонує «оживити» пам’ять про людину через відео та показати, яким був Захисник за життя. Цифровий меморіал створюється на основі матеріалів, які надають родичі загиблого. Переглянути міні-фільм про полеглого Захисника можна за допомогою коду, який зчитується з телефону.

“Вважаю, що таким ініціативам є місце в нашій громаді. Для рідних наших Героїв і для мене особисто важливо показати правдиву історію наступним поколінням. А все, що ми можемо зараз зробити для тих, хто загинув, захищаючи – максимально зберегти пам’ять про них” – говорить Олександр Туренко.

“Хочу подякувати Олександру Туренку та Антону Карманову за підтримку і оперативність – після вчорашньої зустрічі в кабінеті міського голови пройшло менше 12 годин, як зібрали родини і провели публічну презентацію й ознайомлення з проєктом. Вражаюча оперативність. Розуміння того, що кожна мить дорогоцінна, а особливо зараз в час коли інформація створюється і зникає дуже швидко. Дякую всім хто допомагає реалізовувати цю важливу і нелегку справу” – прокоментував голова ГО “Спогади України” Андрій Меланчик.

Режим роботи міської ради:

Понеділок – Четвер: 8:00 – 17:15; П’ятниця: 8:00 – 15:45; Субота, неділя: вихідні

© 2023 Українська громада - всі права захищено