Робимо громаду охайнішою та безпечнішою!

Деякі сухі гілки та пошкоджені дерева становлять загрозу для життя, а також можуть стати причиною ДТП чи аварій на лініях електропередач. Тому важливо вчасно проводити обстеження зелених насаджень, наявних на території громади.

Середина жовтня – традиційний «сезон» продовження робіт з розчистки від порослі та видалення аварійних дерев.

То ж на сьогодні, у рамках благоустрою територій населених пунктів Української громади, триває комплекс заходів з озеленення та обрізки аварійних рослин, які порушують санітарний стан кладовищ, узбіч, парків і несуть загрозу для руху транспорту, пішоходів та ліній електропередач.

Охайнішою і безпечнішою нашу громаду робить підрядна організація, під контролем управління розвитку інфраструктури ВК УМР.