Міська рада - Пн-Чт: 8:00 - 17:15; Пт: 8:00 - 15:45; Сб, Нд: вихідні

Робота без бар’єрів: компенсацію за облаштування робочого місцядля людини з інвалідністю можна отримати через Дія

Міністерством економіки та Міністерством цифрової трансформації реалізовано можливість подання роботодавцем заявки на отримання компенсації за облаштування робочого місця для людини з інвалідністю через портал електронних послуг ДІЯ. Послуга надається Державною службою зайнятості.

Відтепер фізичні особи-підприємці та юридичні особи, які на принципах безбар’єрності працевлаштовують людей з інвалідністю, можуть отримати компенсацію за облаштування робочого місця та створення комфортних умов праці для людини з інвалідністю за наступним алгоритмом:
 авторизуватися на порталі Дія за допомогою КЕП;
 заповнити заяву: вказати дані про особу з інвалідністю та облаштоване
робоче місце;
 прикріпити документи, які підтверджують працевлаштування, купівлю
допоміжних засобів та довідку медико-соціальної експертної комісії, яка засвідчує
інвалідність співробітника;
 вказати IBAN свого рахунку;
 підписати заяву КЕПом.
Подавати заяву можна протягом 90 календарних днів з дня
працевлаштування особи з інвалідністю.
Рішення буде ухвалене впродовж 10 робочих днів, в разі позитивного – кошти надійдуть на рахунок впродовж 5 робочих днів.

Залишається чинною і можливість подання пакету документів в паперовому або електронному вигляді безпосередньо до центру зайнятості за місцезнаходженням роботодавця.

Сума компенсації за облаштування робочого місця для людей з 1 групою інвалідності складає до 106,5 тис. грн, з 2 групою інвалідності – до 71 тис. грн.

Детальніше про послугу на порталі: https://www.dcz.gov.ua/novyna/otrymannya-kompensaciyi-za-oblashtuvannya-robochogo-miscya-dlya-lyudyny-z-ihttps://www.dcz.gov.ua/novyna/otrymannya-kompensaciyi-za-oblashtuvannya-robochogo-miscya-dlya-lyudyny-z-invalidnistyunvalidnistyu

Додаткову інформацію можна отримати в центрах зайнятості Київщини, контактні телефони та адреси: https://kir.dcz.gov.ua/publikaciya/kontakty-centriv-zaynyatosti-kyyivskoyi-oblasti

Режим роботи міської ради:

Понеділок – Четвер: 8:00 – 17:15; П’ятниця: 8:00 – 15:45; Субота, неділя: вихідні

© 2023 Українська громада - всі права захищено