Робоча зустріч працівників Української міської ради з представниками Київської ОВА

17 травня відбулась робоча зустріч працівників виконавчого апарату міськради з представниками Київської обласної військової адміністрації.

Під час зустрічі було обговорено роль відкритих даних, інструменти впровадження послуг, розвиток державних електронних реєстрів, досвід використання електронного документообігу в Центрі надання адміністративних послуг.

Приємно, що директорка департаменту економіки Наталія Погребна відмітила високий рівень організації надання послуг у виконавчому комітеті Української міської ради, завдяки злагодженій роботі фахівців під керівництвом міського голови Олександра Туренка.